o nás

Spojením lektorek Lucie Mercové a Terezky Dell vznikla stránka CarpeDiemCvičení.cz Nabízíme videa na cvičení doma nebo venku na zahradě.

co děláme

Nápad poskytovat online lekce cvičení se zrodil na žádost klientů, kteří si chtěli nahrávat lekce z fitness studia Carpe Diem Mercová Lucie, aby mohli cvičit doma. Spojením lektorek Lucie Mercové a Terezy Dell vznikla webová stránka CarpeDiemCvičení.cz poskytující videa na cvičení z pohodlí domova.

Nabízíme online lekce propojující vytrvalostní, funkční, silový, dynamický a obratnostní trénink mísící se s emocemi vyplývajícími z pohybu na čerstvém vzduchu. V nabídce cvičení nechybí ani pilates, jóga, tanec a výukové programy pro vás i vaše děti. Lekce si můžete zacvičit kdekoliv, kdykoliv a jak dlouho se vám zachce. Ušijte si program na míru podle nálady, přítomného okamžiku a chuti. 

Carpe Diem Cvičení Karlovy Vary Mercová Lucie Tereza Dell
Carpe Diem Cvičení Karlovy Vary Mercová Lucie Tereza Dell

LUCIE mercová

zdravotní sestra, lektorka pilates, aqua aerobiku, aerobiku, jógy a majitelka studia Carpe Diem Mercová Lucie v Karlových Varech

Lektorka Lucie Mercová Carpe Diem

Každý den si užívám pohybem. Nejraději mám procházky se psem.

Pohybu se věnuji od dětství. Základy baletu a gymnastiky, lehké ochutnání aerobiku, latinsko-amerických tanců. Nic vrcholového, ale pohyb, který mě bavil a nasměroval k nové práci po mateřské dovolené. Od roku 2000 se věnuji cvičení s různými klienty ve skupině či individuálně.

Mám ráda pestrost, proto mé lekce jsou různé. Strečink, posilování, tanec, cvičení venku i v tělocvičně. Největší láskou je pilates, který mě naučil mnohé. Praxe pilates a zkušenosti z rehabilitačních cviků s fyzioterapeutkami Lenkou Geierovou a Míšou Frühaufovou mě naučily správně posilovat a znát své tělo, které má skoliózu. Setkání s Terezkou Dell, se kterou jsme vytvořily naše první amatérská videa, nám vnukla nápad vytvořit web pro naše klienty.

tereza dell

lektorka Outdoor fitness, středoškolská učitelka tělesné výchovy a českého jazyka

Pohyb je pro můj život nezbytný jako voda a vzduch.

Rychlost na sjezdových lyžích, hravost na snowboardu, kondice na běžkách a při běhu, variabilita na horském kole, volnost při pěších toulkách horami, to je pohyb, který miluji.

Závodně jsem se ale věnovala gymnastice a později street dance. Převážnou většinu času jsem trávila v tělocvičně, a proto jsem postupně čím dál tím víc vyhledávala pohyb venku, čímž se zrodil Outdoor fitness.

Svět je pro mě jedna velká tělocvična, proto na svých lekcích využívám toho, co je zrovna k dispozici na trase. Každá lekce je zcela originální, protože nápady na cvičení vychází nejen z toho, jaké pomůcky nám příroda cestou nabídne, ale i z nálady mých klientů, momentální atmosféry a počasí.

Tereza Dell Outdoor Fitness
Tereza Dell Outdoor Fitness

naše lektorky

Lektorka Mercová Lucie Carpe Diem Karlovy Vary Aqua Aerobik

Lucie

Pilates

bodyform

jóga

bosu

lektorka Tereza Dell Outdoor Fitness

Tereza

Tabata

HIIT

Bodyform

Tanec

 

Lektorka Štěpánka Mercová Dance Workout Tanec Twerk Street Dance

Štěpánka

Dance workout

Carpe Diem Cvičení Lektorka Lenka Geierová

lenka

zdravotní cvičení

Carpe Diem Cvičení Lektorka Anna

Anna

gymnastika